Ülevaade tänastest ajalehtedest

08. juuni 2006, 08:35

Eesti Päevaleht:

Kadrina vallas on kogutud üle 200 allkirja Jaapani ärimehe kinnisvaraprojekti vastu. Toshio Kawabe soovi kohaselt peaks mõisa ligidusse kerkima tornelamu, karstialale elamurajoon ning allikarohkesse vääriselupaika spaa.

Kalev rajab oma Paide Tootmise juurde juustutööstust, kus tema äripartneriteks on Vene ärinaine Margarita Novikova ning Luksemburgis registreeritud tundmatu firma.

Weroli juhi Henn Ruubeli sõnul on Urmas Sõõrumaa firma Dovelin Baltic kohe valmis Werolile raha laenama, millega saaks kõik võlad ärimees Rein Kilgile tasuda.

Postimees:

Üle nelja miljoni kroonise alghinnaga enampakkumise ümbrikute avamisel selgub täna Tallinna Koidu tänava hoovipargi uus omanik. Põlispuude asemele kerkivat uusehitist pelgavad elanikud paluvad abi kohtult ja linnavalitsuselt.

Eeskätt sotsiaaldemokraatide eestvedamisel eile valminud avalikus kirjas avaldatakse kartust, et valitsuskoalitsioon kasutab suve kui puhkuste perioodi, et võtta vastu põlevkivi kasutamise arengukava.

Kui seni on Eesti ettevõtjad pidanud kaugel äri ajades omal jõul läbi saama, siis peatselt loodavad EASi esindused USAs ja Aasias aitavad neil lihtsamalt sealsele turule pääseda.

Tulevast kuust tuleb eraisikuil ja firmadel maksta postkontoreis renditava kirjakasti ehk nimekasti eest kaks kuni kolm korda kõrgemat hinda.

SL Õhtuleht:

Tarbijad võtavad erinevatel viisidel vooluvõrgust aastas kümnete miljonite kroonide eest elektrienergiat. Üllatuslikult on peamisteks elektrivarasteks uusrikkad.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing