Ülevaade tänastest ajalehtedest

09. juuni 2006, 08:01

Eesti Päevaleht:

Rahvaliit kavatseb viia rahvusvahelisse ekspertiisi e-hääletust puudutavad sätted eri valimisseadustes, sest peab interneti teel valimist jätkuvalt ebademokraatlikuks.

Põllumajandusministeerium ei näe põhjust Weroli uue enampakkumise väljakuulutamiseks, ehkki ministeeriumi esindajad Raidla advokaadibüroost on väitnud, et aktsiate müük nurjub, kui seda ei tehta 24. maiks.

Euroopa Keskpank otsustas neljapäevasel istungil euroala rahapoliitilisi intressimäärasid taas tõsta. Keskne rahapoliitiline intressimäär tõusis 2,75%ni.

Postimees:

Selleks, et välismaale tasuvama töö peale läinud Eesti molekulaarbioloogid kodumaa laboritesse tagasi meelitada, kavatseb riik anda igaühele neist aastas 780 000 krooni teadusöö tegemiseks.

Pikki aastaid Kopli elanikke joogiveega varustanud Bekkeri veetornist võib saada unikaalne elamu või ateljee, kust ligi 45 meetri kõrguselt avaneb enneolematu vaatepilt nii linnale kui ka merele.

11 parkla omanik pealinnas, EuroPark Estonia kasutab ära inimeste teadmatust ja korjab parkimise eest maksmata jätnud klientidelt ebaseaduslikult leppetrahve, väidab Tallinna transpordiamet.

Estonian Air jättis eile Portugali suundunud puhkajad enam kui 12 tunniks lennujaama aega viitma, sest paigaldamata köögitehnika pärast ei saanud uus Boeing õhku tõusta.

Sakala:

Täna kell 12 Viljandi spordihoones avataval XVI Mulgi messil on esimest korda omaette meelelahutusplats. Messi projektijuhi Tõnu Kaasiku sõnul oli eilseks üritusele registreerunud 85 ettevõtet, mida on kahe võrra rohkem kui mullu.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing