Eesti Post saab Baltikumi võimsaima sorteerimisliini

Gert D. Hankewitz 12. juuni 2006, 12:12

Eesti Post sõlmis lepingu Baltikumi võimsaima sorteerimisliini ostmiseks, mis läheb maksma 980 000 eurot ehk umbes 15,2 miljonit krooni.

Uus sorteerimisliin peaks valmima selle aasta lõpuks, kirjutab Postimees Online.

Pakisorteerimisliin toodetakse eritellimuse alusel Vanderlande Industries poolt Hollandis. Seadme ostulepingu allkirjastasid tehase peakontoris Hollandis Eesti Posti juhatuse liige Kalle Tarien ja Vanderlande Industries Nederland B.V. tegevdirektor Evert Boudewijn.

Sorteerimisliin hakkab sorteerima kõiki nii postimüügi kui ka ekspressteenuse pakke, välja arvatud eriti suuremõõtmelised.

Käsitsi sorteerimine asendub efektiivse masinsorteerimisega nii nagu see on kaasaegsetes postides, töötajate töö muutub seeläbi kergemaks ja paraneb oluliselt töötervishoid.

Eesti Posti kaasaegse sorteerimisliini paigaldamisega samaaegselt luuakse Tallinnas Pallasti 28 territooriumile kullerautode laadimisterminal, mitmekordistades sellega kullerautode laadimiskohtade arvu, millega omakorda väheneb autode laadimiseks kuluv aeg.

Samaaegselt täiustatakse saadetise eelinfo lahendusi, mis võimaldavad kiirendada saadetiste vastuvõtmist ja töötlemist nii sorteerimiskeskuses kui postkontorites

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing