Nordea panga uueks finantsjuhiks sai Mari Avarmaa Tele2st

13. juuni 2006, 11:03

Nordea panga finantsjuhiks sai endine Tele2 finantsjuht Mari Avarmaa.

Mai lõpus Nordea pangaga liitunud Avarmaa hakkab juhtima Nordea finantsarvestuse ja –analüüsi valdkonda.

'Nordea on minu jaoks meeldiv väljakutse, kuna tegemist on kasvava ja ambitsioonika ettevõttega ja käivitamisel on palju huvipakkuvaid projekte,' kinnitas Avarmaa.

Avarmaa lisas, et uus ametikoht haakub tema varasema töökogemusega Tele2s, kuna mõlema puhul on tegu põhjamaist päritolu ja paindliku ning efektiivset tegutsemist väärtustava ettevõttega.

'Finantsjuhina on minu kohustus tagada ettevõtte tulemuslik toimimine, kuid oma esmaseks ülesandeks sel aastal pean ärianalüüsisüsteemi edasiarendamist,' lisas ta.

Nordea panga juhi Vahur Krafti sõnul on Nordea saanud Mari Avarmaa näol juurde väga väärika töötaja, kes aitab ettevõtte arengule palju kaasa. 'Meil on väga hea meel, et Nordea panga meeskonnaga on liitunud suure kogemusega ekspert, kes täiendab Nordea Põhjamaade oskusteavet kohalikuga,' sõnas Kraft.

Mari Avarmaa on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonna cum laude, omandanud magistrikraadi USA Bentley Kolledžis ning teeb hetkel doktorikraadi Tallinna Tehnikaülikoolis finantsökonoomika erialal.

Avarmaa on töötanud aastaid Tele2 finantsjuhi- ja analüütikuna ning õpetanud rahandust EBSis ja TTÜs.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing