Politsei sai pronkssõduri valvamise eest 1,1 miljonit krooni

15. juuni 2006, 11:08

Täiendava päevakorrapunktina eraldati reserfondist politseiametile Tõnismäel avaliku korra tagamiseks valitsuselt 1,1 miljon krooni

Käesoleva aasta 9. mail ja ajavahemikul 25. maist kuni 5. juunini viidi Põhja politseiprefektuuri poolt läbi politseioperatsioonid, mille eesmärgiks oli avaliku korra ja sisejulgeoleku ning turvalisuse tagamine, intensiivne patrullimine õiguserikkumiste ennetamiseks, tõkestamiseks ja õigusrikkujate kinnipidamiseks Tallinnas Tõnismäe piirkonnas.

9. mail 2006 osales politseioperatsioonil 281 politseiametnikku ja järgneval perioodil 617 politseiametnikku. Neile lisandusid politseioperatsioonide juhid.

Enamus ürituse läbiviimisel osalenud politseiametnikest olid politseioperatsiooni kaasatud töövälisel ajal kuna samal ajal oli vajalik tagada ka igapäevaste politseiliste tegevuste läbiviimine. Politseiamet ei näe võimalust tasustada politseiametnike ületunnitööd suurte plaaniväliste ürituste raames. Samuti puudus võimalus inimeste ületunnitööd kompenseerida vaba ajaga, mis oleks häirinud politseiasutuse igapäevast tööd, teatas valitsuse pressibüroo.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing