Ülevaade tänastest ajalehtedest

15. juuni 2006, 08:42

Eesti Päevaleht:

Esmaspäeval selgub, kas Weroli vastu algatatakse taas kord pankrotimenetlus. Pankroti aluseks oleks kahe inkassofirma – Julianuse ja Consultcenteri – nõue kokku 23 miljoni krooni suuruses summas.

Aastaga võivad piimatoodete hinnad kasvada keskmiselt kümne protsendi võrra.

Silmapaistvates Tallinna uusehitistes Fahle majas Tartu maanteel ja Tornimäe kaksiktornis on enamik kortereid müüdud.

Eesti Päevalehe tellitud uuring näitas, et erakondade toetusprotsendid püsisid juuni alguses enam-vähem mai alguse tasemel.

Postimees:

Kakumäel Räime tänava ja selle ümbruse eramutes elavad inimesed on pahased linnaplaneerijate ning ehitusjärelevalve peale, kes ei suuda kuidagi ohjeldada kinnisvaraarendajaid.

Valitsus arutab täna määruse eelnõu, mis paneb mobiilifirmadele kohustuse avalikustada võrgu leviala ja mõned kõnekvaliteedi andmed, seni võisid taskutelefonifirmad piirduda vaid roosiliste reklaamlausetega.

Uudist Tartus Raadile lähitulevikus ehitada plaanitavast 20 uuest kortermajast – ühtekokku 400 korteriga – varjutavad naabrite protestid, et need majad on liiga suured ja kogu asum liiga tihedalt täis planeeritud.

Tuule käes lendlevad rääbakad kilepalakad ja vanad plastpakendid on kõige võikamad tänapäeva tarbimisühiskonna jäägid, mille vastu otsib võlusõna ka kiletootja Estiko Plastar. Nüüd on see leitud.

Sakala:

Viljandi kesklinna planeeritava Lidli kaupluse hoone arhitektuurivõistluse võitis osaühing PAIK Arhitektid, kes pakkus välja triibulise maja idee.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing