Wallenium Grupp valmistab 6,5 miljoni krooni eest Nokiale büroosisustust

ÄP 16. juuni 2006, 00:00

Ettevõte teatas, et vastavalt lepingule toodab ja tarnib Wallenium Grupp Nokiale 6000 ruutmeetrit büroovaheseinu.

"Leping maailma tuntumate ettevõtete hulka kuuluva Nokiaga on eelkõige heaks tõestuseks, et Eesti ettevõtted võivad olla Euroopa ja maailma eksporditurgudel edukad ning saada otselepinguid tippkvaliteeti nõudvate ettevõtetega," lausus Wallenium Grupp OÜ tegevdirektor Endrus Arge. "Kui seni on meie ekspordist enamik olnud just Soome tehtud tööd, siis sel aastal plaanime oluliselt suurendada Läti ja Leedu osakaalu ning lähiaastatel siseneda jõuliselt ka Rootsi turule."

Lepingu kohaselt tarnib Wallenium Grupp OÜ juulis Nokiale 6000 ruutmeetrit vaheseinu. Nokia sisustab nendega oma Tamperes asuva büroohoone. Projekti kogumaksumuseks on ca 6,5 miljonit krooni.

Wallenium Grupi senised suuremad projektid Soomes on olnud Helsingi kohtumaja, Coca-Cola Helsingi kontor, Technopolis Vantaa ning Nordea Panga, Osuuspankki ja Tapiola Kindlustuse kontorid.

Märtsis ostis Wallenium Grupp koos Soome suurima mööblitootja Puustelli Group OYga Eesti ühe suurema mööblitootja ASi Thulema. Pärast tehingut kuulub Wallenium Grupile 60 ja Puustellile 40 protsenti Thulemast.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34
Otsi:

Ava täpsem otsing