Indrek Neivelt sai Eesti Suusaliidu asepresidendiks

16. juuni 2006, 16:29

Eesti Suusaliidu üldkogu kinnitas täna Hansapanga endise tippjuhi Indrek Neivelti liidu asepresidendiks, teatas ETV SPORT.

Üldkogul kinnitati ka Eesti Suusaliidu juhatus ning arengukava aastatel 2006-2010.

Eesti Suusaliidu presidendi Toomas Savi sõnul on Indrek Neivelt suusatamist nii jõu kui nõuga aidanud ning nüüd on õige aeg kaasata Neivelt asepresidendina ESL koosseisu.

Neivelti põhiliseks üleandeks saab sponsorstruktuuri arendamine, Eesti Suusaliidu esindamine ning välissuhted.

Indrek Neivelti sõnul pole ükski teine alaliit nii hea seisus kui Eesti Suusaliit ning tal suur au ja hea meel asepresidendi koht vastu võtta. Neivelti sõnul on peamised valdkonnad kuhu panustada: järelkasvustruktuuridesse panustamine, treenerite motiveerimine ning uute tugevate tegijate kaasamine.

Eesti Suusaliidu juhatuses jätkab senises koosseisus: Toomas Savi, Jaanus Pulles, Mati Alaver, Toomas Annus, Arti Arakas, Andres Jõesaar, Margus Kangur, Jüri Oprja, Aivo Pärn, Kaarel Zilmer, Siim Talmar ja Toomas Nurmsalu. Asepresidendina kuulub juhatuse koosseisu ka Indrek Neivelt.

Aastani 2010 on Eesti Suusaliit seadnud eesmärgiks hoida saavutatud edu rahvusvahelisel areenil, motiveerida ja koolitada treenereid, parandada võistlus- ja treeningtingimusi, korraldada kvaliteetseid rahvusvahelisi ja Eestisiseseid suusavõistlusi ning populariseerida suusasporti tervikuna.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing