Venekeelsed nädalalehed Den za Dnjom ja Vesti Nedeli ühinevad

Peeter Raidla 20. juuni 2006, 00:00

Uue väljaande eesmärk on saavutada 90 000-100 000 lugejat, teatasid lehed oma ühisavalduses. Esialgne trükiarv on 20 000-25 000 eksemplari.

Uut nädalalehte on kavas hakata välja andma juba suvekuudel. Sügiseks viiakse läbi põhjalikum vormiline ja sisuline uuendamine. Kõik senised tellijad hakkavad saama uut lehte ning senistele mõlema lehe tellijatele pakutakse tasuta tellimisperioodi pikendust.

Ühinevate lehtede uus omanik peidab end vandeadvokaat Avo Greebe nime taha.

Ühisavalduse kohaselt sai senise Vesti Nedeli väljaandja OÜ Vene Meedia uueks omanikuks OÜ Holgeris, mille ainuomanikuks on aga äriregistri kohaselt alates 19. juunist vandeadvokaat Avo Greebe. Siiani kuulus Vene Meedia Endel Sifi ainuomanduses olevale osaühingule Primos.

Den za Dnjomi ainuomanik on alates 19. maist aga OÜ Metropolitan, mis kuulus seni Andres Tiislerile. Ühisavalduse põhjal võib järeldada, et Tiisler ostis Sifile kuulunud Vene Meedia ning kasutas selleks advokaadi abi.

Kui Eesti Ekspress paar nädalat tagasi Sifi käest lehe võimaliku müügi kohta küsimuse esitas, vastas kütuseäriga rikastunud Siff ajakirjanikule: "Täielikult vale jutt. Ma ei ole seda lehte müünud ega ole kavatsenud müüa."

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 16:05

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing