Messid

ÄP 21. juuni 2006, 00:00

14. juulist 13. augustini Espoos

Espoo linn ja sihtasutus Suomen Asuntomessut korraldavad selle suvel järjekordse elamumessi, kus teemadeks on töö ja elamine, ühiskondlikkus, mitmekülgne korterivalik ja sisustus. Messil eksponeeritakse 58 elamispina eramutes, paarismajades, ridaelamutes ja väikestes korrusmajades.

Messi üheks peateemaks on sisustus, mille raames pakutakse külastajatele ideid sisustamiseks, ehitamiseks ja remondiks. Sisekujunduse huvilistele mõeldes on pea kõigis paviljonides valmis köögid, vannitoad, saunad, elutoad, magamistoad, kus vaatamiseks välja pandud uusimad ja moodsaimad elemendid.

Tähelepanu pööratakse ka töökohtade sisustamisele.

Erilises hallis nimega Sisustusmaailm on oma osakonnad muuhulgas Marimekkol, Ikeal, Vepsäläisel, Iittalal ja Suomi-Soffal.

Lisainfo: www.espoo.fi

29. juunist 2. juulini Londonis Olympia messikeskuses

Näitus koondab hinnatuima disaini, aia ja sisustuse messina endasse üle 400 hoolikalt väljavalitud eksponendi.

Lisaks stiilse elukeskkonna propageerimisele ja hommikust õhtuni vältavatele aianäitustele pööratakse tähelepanu ka toidu- ja veinivalikule (toidusõprade näitus).

Lisainfo: www.housegardenfair.co.uk

16. kuni 19. juulini toimub Manchesteris mööblinäitus

Tegemist on Suurbritannias tähtsuselt teise mööblinäitusega, kus eksponeeritakse tuntumate mööblitootjate uudiseid. Käesoleval aastal hõlmab näitus neli halli ning pakub vaatamist nii professionaalile kui ka tavakülastajale.

Lisainfo: www.manchesterfurnitureshow.com

21. kuni 24. septembrini toimub Londonis Earls Courtis kaasaegse sisekujunduse näitus

100% Design on üks maailma olulisemaid kaasaegse sisekujunduse näitusi, kus eksponeeritakse uudseid lahendusi mööbli, valgustuse, sisekujunduselementide, seina- ja põrandakatete, kangaste ning köökide ja vannitubade vallas.

100% Design on suunatud nii arhitektile, sisekujundajale kui ka tavakülastajale.

100% Design iga-aastane näitus toimub nüüd juba kaheteistkümnendat korda. Eelmisel aastal külastas seda 35 000 inimest 75 riigist.

Lisainfo: www.100percentdesign.co.uk

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing