Ülevaade tänastest ajalehtedest

21. juuni 2006, 08:32

Eesti Päevaleht:

Seoses äärmiselt suure tuleohuga keelab Riigimetsa majandamise keskus (RMK) tuletegemise kõikjal riigimetsades, sealhulgas ka puhkealadel selleks ettevalmistatud lõkkekohtades.

Presidendiametisse pürgijad ei näe järgmise 15-20 aasta jooksul Eestile otsest sõjalist ohtu, vaid riske, mis on seotud mõne keskkonnakatastroofi, energeetilise julgeoleku ning etniliste ja usuliste pingete kasvuga maailmas.

Kuigi esmaspäeval kukkus tähtaeg maksegraafiku sõlmimiseks, võib heasoovlikkust ilmutav linn 2001. aastal jalgpalliklubile FC Flora üle kantud 24,9 miljoni krooni tagasisaamist veel pikaks ajaks ootama jääda.

Ärileht:

Peterburi kuberneri poeg Sergei Matvienko ehitab Pirita jõele luksuselamutega paradiisisaare ning avab Tallinna ja Peterburi vahel kopteriliini.

Tänavuse aasta alguses Kiievist uue meelelahutuskanali kohta uudiseid lubanud Luik maandus taas Eestis, kus ta esineb Viasat Broadcastingu Ida-Euroopa projektijuhina.

Postimees:

Põlenud ning lagunenud puumajade asemele Kadrioru miljööväärtusliku keskkonna ning kesklinna piirimaile kerkib uus nägus elamukvartal.

Kui talvel saab Pärnus kahetoalise korteri üürile võtta 3000–4000 krooni eest kuus, siis suvel kerkivad hinnad kuni neljakordseks. Kalleimad on korterid kesklinnas ja rannapiirkonnas.

Juunikuus on praeguseks liikluses hukkunud üheksa inimest, viis neist hukkus vaid viimase kolme päeva jooksul. Spetsialistid ei usu, et olukord paraneb, ning kardavad seoses eeloleva jaanipäevaga uusi õnnetusi.

Pärnu Postimees:

Pärnu linnavalitsus on mitu kuud valmistunud võõrandama oma 41,3protsendist osalust aktsiaseltsis Pärnu Sadam, see tähendaks tehinguid, millega linn saab firmalt aktsiate eest mitu kinnistut.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing