CV-Online kasvas aastaga viis korda

Liis Kängsepp 26. juuni 2006, 14:32

Üheksas Kesk- ja Ida-Euroopa riigis tegutsev CV-Online töökuulutuste andmebaas kasvas aastaga viis korda, sisaldades praegu tööpakkumisi 11 000 töökohale.

CV-Online Eesti müügijuhi Kadri Lauri sõnul oli viis aastat tagasi eri riikide andmebaaside peale kokku ca 500 töökuulutust, teatas ettevõte,

“Tööpakkumiste kiire kasv mõjutab positiivselt ka meie käivet, mis kasvab sõltuvalt turust aastas ca 85-105%,” lausus Laur, kelle sõnul on tööotsijate käitumine muutunud. “Viis aastat tagasi alustasid inimesed töökoha otsingut võrdselt internetis ja ajalehtedest, siis nüüd on tööotsijate selgeks eelistuseks internet ning ajalehekuulutusi kasutatakse nüüd pigem ettevõtte logo näitamiseks ja avalikkusele tutvustamiseks, kuigi ka seda on võimalik internetis efektiivsemalt teha. Võrreldes printmeediaga on internetist saadav info kiirem, sisukam ja paremini otsitav,” tähendas Laur.

“Värbamisteenuste arengut on hoogustanud ka Euroopa Liidu laienemine - tasuvama töö leidmiseks ja karjääri edendamiseks vaadatakse üha enam naaberriikide ettevõtete töökuulutusi. Samuti otsivad välismaale tööle läinud inimesed võimalusi tulla tagasi kodumaale tööle just interneti kaudu,” lausus Laur.

CV-Online andmebaaside kasutajaks on registreerunud kokku 750 000 kasutajat. Ettevõte alustas tegevust 1996. aastal Eestis ning on nüüdseks kasvanud Kesk-ja Ida-Euroopa suurimaks regionaalseks personaliotsingu teenuste pakkujaks. Lisaks CV-Online internetipõhisele personaliotsinguteenusele pakub CVO Group ka traditsioonilisi värbamisteenused CVO Finance, CVO Technology ja CVO Sales and Marketing Recruitment kaubamärkide all ning tööjõurenditeenuseid Simplika kaubamärgi all.

CVO Groupil on täna esindused lisaks Eestile ka Lätis, Leedus, Poolas, Tsehhis, Slovakkias, Ungaris, Venemaal ja Rumeenias ning grupis töötab üle 200 inimese. CVO Grupi käive ulatus 2005. aastal 212 miljoni kroonini. CVO Grupp Eesti käive oli 2005 aastal ligi 27 miljonit krooni.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing