Ülevaade tänastest ajalehtedest

27. juuni 2006, 08:42

Postimees:
Eesti haritlased seisavad järgmisest aastast ahvatleva ettepaneku ees, sest Taani valitsus paneb mängu 21 miljardit Eesti krooni meelitamaks riiki näiteks teadlasi, arste, tarkvaraarendajaid spetsialiste.

Umbes veerand Eesti kõrgharidusega inimestest ei oska arvutit kasutada, samas kui ELis on Eurostati uuringu järgi selles kategoorias arvutivõhikuid vaid ligi kümnendik elanikkonnast.

Enne pühi tehtud avalduses süüdistas majandusminister Edgar Savisaar keskpanka ja kommertspanku tarbimislaenubuumi õhutamises, pankade meelest on süüdistused aga alusetud.

Kohtutäitur Arvi Pink andis lennusadamas ebaseaduslikult tegutsenud firmadele 1. augustini aega oma maine vara kokku korjata ning krunt ja hooned vabastada.

Eesti Päevaleht:

Vastvalminud suurejooneline riigilõivude reformikava muudab tublisti kallimaks nii abiellumise kui ka lahutamise ning sunnib inimesi lähiajal käima rohkem raha välja passi ja ka Eesti viisa eest.

Allkirjad Ukraina koalitsioonileppel polnud veel kuivada jõudnud, kui uueks peaministriks saav Julia Tõmošenko andis avapaugu lahingus, mis võib kasvada täiemõõduliseks gaasisõjaks Ukraina ja Venemaa vahel. “Kõik suhted Ukraina varustamisel gaasiga vajavad nüüd põhjalikku ülevaatamist,” kuulutas ta aplauside ja kiidu-hüüete saatel kulgenud kõnes parlamendile.

Maa-ameti korraldatud enampakkumise Kassisaba miljööala kõrval asuva Virmalise pargi müügiks võitis 10 miljonit krooni pakkunud osaühing Pro Kinnisvara.

Virumaa Teataja:

Rakvere linnavalitsus ei soostunud algatama detailplaneeringut, mille alusel oleks OÜ VP Market saanud Tallinna tänava äärde ehitada Maxima X kaupluse, sest VP Marketi esitatud dokumendid olid ebaülevaatlikud ja need polnud nõuetekohaselt vormistatud.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing