Ülevaade tänastest ajalehtedest

29. juuni 2006, 08:48

Eesti Päevaleht:

Kuigi Reformierakond, sotsid ning Isamaa ja Res Publica liit langetasid presidendikandidaatide nimekirjast üksmeelselt välja nii Enn Eesmaa kui ka Aadu Musta, ei löönud Keskerakond ust pauguga kinni, lubades jätkata parima riigipea otsimist.

Üha suurenev nõudlus värske forelli järele ning möödunud jaanipäev on jätnud kalakasvatuste basseinidesse alles vaid väiksema kaaluga kala.

Saku ja Tartu õlletehas tõstsid kulude kasvades toodete hindu kuni 12 protsendi võrra.

Postimees:

Mitmes Euroopa riigis saab sõita sihtpunkti mitut bussi või rongi kasutades ühe piletiga – Eestis ei ole ettevõtjate erinevate huvide ja rahapuuduse tõttu sellist süsteemi veel niipea oodata.

Riigikogus presidenti valida soovival viiel erakonnal on ühiskandidaadi leidmiseni minna veel kaks vooru, kui ühel kaalukeeltest, Keskerakonnal, pole enam ühtegi oma inimest valikusõelal.

SL Õhtuleht:

Isamaaliidu juhitav Viimsi vallavalitsus valis vallasiseseid bussiliine teenindama isamaaliitlaste Tiit Pruuli ja Marcel Vichmani osalusega firma GoBus.

Sakala:

Aktsiaselts Toom Tekstiil on asunud tootmist ümber korraldama, vähendades selle käigus töötajate arvu umbes saja võrra ehk kakskümmend protsenti.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing