United Motorsi Pärnu ja Kohtla-Järve esindustes hakatakse müüma ning hooldama Kia sõidukeid

29. juuni 2006, 10:19

Kia Auto AS ja United Motors AS kirjutasid alla koostöölepingule, mille järgi
hakkavad United Motorsi esindused Pärnus ja Kohtla-Järvel tegelema Kia sõidukite müügi ja tehnilise hooldusega.

Kia Auto juhatuse esimehe Jaak Heinola sõnul kinnitab kahe salongi üheaegne avamine Kia kasvupotentsiaali ja kaubamärgi tugevnemist Eesti turul.

Kuna alates sellest aastast kuni 2010. aastani kavatseb Kia tuua turule koguni kümme uut mudelit, siis on lisaks müügile väga oluline pöörata tähelepanu ka heale teenindusele, lisas Heinola.

ASi United Motors juhataja Kaljo Karilaid märkis, et koostöö Kia Autoga võimaldab alustada kompleksse teenuse pakkumist, mis lähtub väiksemates kohtades tegutsevate ettevõtete vajadustest.

Ta lisas, et United Motorsi põhitegevuseks jääb ikka BMW ja MINI kvaliteetautode ning BMW mootorrataste müük, hooldus ja remont. United Motorsi Tallinna, Tartu ja Pärnu esinduste kõrval alustas sel suvel tööd ka Kohtla-Järve esindus ning firma kavandab veel täiendavaid investeeringuid oma tegevuse laiendamiseks.

Kia Auto AS on Kia Motorsi ametlik esindaja Eestis, Lätis ja Leedus. Kia Motors on suuruselt 6. autotootja ja üks kiiremini kasvavaid automarke maailmas. 2006. aasta lõpul valmib Kia esimene tehas Euroopas.

16 miljoni kroonise aktsiakapitaliga United Motors asutati 1999. aastal. Ettevõte müüs 2005. aastal kokku 597 sõidukit. Auditeerimata andmetel ulatus firma käive mullu 333 miljoni kroonini ja kasum oli 8 miljonit.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing