Ülevaade tänastest ajalehtedest

30. juuni 2006, 08:44

Eesti Päevaleht:

Saaremaa Laevakompanii juhi Tõnis Rihvki sõnul piisab reisijatele meelelahutuse pakkumiseks ka raadiost, televiisorit reisi kestel enam vaadata ei saa.

Valitsus kiitis neljapäevasel kabinetiistungil põhimõtteliselt heaks rahvusringhäälingu loomise Eesti Televisiooni (ETV) ja Eesti Raadio ühendamise teel.

1. juulist tohib müüa Venemaa poodides vaid neid napse, millel peal uued, ultramodernsed maksumärgid. Välja on neid suudetud jagada aga vaid kodumaistele tootjatele ning ka siis eeskätt viinaajajatele.

Postimees:

Kui mullu maksis valitsus üle 20 miljoni krooni kaugkütte hinnatõusu hüvitamiseks, siis tänavu pole toasooja kompensatsiooni maksmine veel kindel.

Majandusminister Edgar Savisaare nõuniku Heido Vitsuri sõnul külmutab riik postkontorivõrgu ja võtab Eesti Posti suurema kontrolli alla, et muuta riigile kuuluv ettevõte maapiirkondades taas inimestele vajalikuks.

USA helikopteritootja Sikorsky Aircraft üritab ümber lükata Copterline acute;i katastroofi uurimiskomisjoni versiooni, mille järgi põhjustas 14 inimese surmaga lõppenud õnnetuse kopteri pearootori hüdrovõimendi ehk servo rike.

SL Õhtuleht:

«Müüjad arvestavad endistviisi möödunud aasta lõpu hindadega, aga midagi pole teha – kui siis maksis remontivajav Lasnamäe korter 1 100 000, siis nüüd ei saa üle 950 000 krooni selle eest kuidagi, muidu jääb korter lihtsalt kuudeks seisma,» tõdeb ERI Elamispindade Kinnisvara ja Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige, maakler Andrus Viks.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing