Pealinna mullune tegevus sai kaante vahele

03. juuli 2006, 13:42

Tallinna Linnavalitsus üllitas eelmisel nädalal Tallinna aastaaruande 2005.

48-leheküljelisest aastaaruandest on võimalik lugeda linna juhtimisest ja arengust, samuti on välja toodud tegevus- ja finantsaruanded, teatas linnapressiteenistus.

Tegevusaruanne kajastab linnaplaneerimise, elamuehituse, keskkonnakaitse, ühistranspordi, tervishoiu, ettevõtluse, turismi, hariduse, noorsootöö, spordi ja kultuuri valdkondade mullust seisu.

Tallinna linnapea Jüri Ratase sõnul võtab trükis kokku Tallinna 2005. aasta tegemised. 'Möödunud aasta oli linnajuhtimise seisukohast muutuste ala, toimusid kohalike omavalitsuste valimised ja aasta jooksul vahetus võim kolm korda,' sõnas Ratas.

'Lisaks sellele alustas Tallinn eelmisel aastal kandideerimist 2011. aasta Euroopa Kultuuripealinna tiitlile ning sündis Euroopa Rohelise pealinna idee,' lisas Ratas.

Aruande eessõnas ütleb Tallinna Linnavolikogu esimees Toomas Vitsut, et linnavõimude vahetusest hoolimata suudeti eelmisel aastal mitmed tallinlastele olulised küsimused lahendada. 'Ühtse perena suudetakse ühise eesmärgi nimel palju ära teha,' selgitas Vitsut.

Aastaaruanne anti välja juba viiendat korda ja sel aastal kahes keeles. Eestikeelse aruande tiraaz on 500 ja inglisekeelse 250.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing