Ülevaade tänastest ajalehtedest

03. juuli 2006, 08:46

Kõik tänased lehed kirjutavad ootamatult surnud Robert Lepiksonist – temast kui poliitikust, ärimehest, rallisõitjast, terava keelega maailmaparandajast.

Lisaks

Eesti Päevaleht:

Venemaa võimud kaotasid igasugused riigipoolsed piirangud rublaga kauplemisele. Esimest korda pärast oktoobrirevolutsiooni saab tänasest kaubelda Vene rublaga vabalt, igasuguste riigipoolsete piiranguteta.

Ingmani juht Margus Kastein: Kui enamik meie toiduainetööstusi püüdleb valdavalt ehedate ning traditsiooniliste toiduainete kasutamise suunas, siis jäätisefirmad käituvad suisa vastupidi.

Eesti Raadio(ER) ja Eesti Televisiooni (ETV) ühinemist hakkab juhtima uue rahvusringhäälingu juhatus, kelle määrab ametisse uus poliitikutest koosnev nõukogu, kui uus ringhäälinguseadus saab vastu võetud.

Postimees:

Kulude kokkuhoiu sildi all koondatud Werol Tehaste pearaamatupidaja Kaja Pärna sõnul ei meeldinud firmajuht Henn Ruubelile, et ta keeldus laenulepinguid muutmast ja dokumente hävitamast.

Siiani mitte-eestlaste seas kuni 40 protsendini kõrgunud Keskerakonna toetus on kahanenud alla kolmandiku, oma senises kindlas toetuspiirkonnas Virumaal on partei kaotanud hääli Rahvaliidule, selgus juunikuu Emori uuringust.
Lasnamäe vana lennuvälja paekivihoonete asemele kerkivad peagi kaheksakorruselised moodsad elamud, mis on esimesed pääsukesed Loopealse ning Paevälja tulevases elu- ja ärikeskkonnas.

Sakala:

Käesoleva aasta lõpul või järgmise algul peaks Viljandis olema kaks uut kauplust, mis kuuluvad Leedu jaemüügiketile VP Market.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing