Bravocom käivitas 3,5G-võrgu teenused

05. juuli 2006, 15:00

Täna käivitas Bravocom kolmanda Eesti mobiilside operaatorina 3,5G-võrgu teenused, teatas firma pressiteates.

Nüüdsest saavad Bravocomi Tallinna ja Pärnu piirkonnas asuvad lepingulised ja kõnekaardi kliendid kasutada videokõnesid ja senisest oluliselt kiiremat mobiilset interneti andmesidet.
Videokõne tegemiseks peab nii helistajal kui ka kõne vastuvõtjal olema 3G-mobiiltelefon ning mõlemad peavad asuma 3G-mobiilivõrgu levialas.
Seega saab videokõneteenust kasutada täna Bravocomi 3,5G-võrgu levialas nii võrgusiseselt kui ka helistamiseks 3,5G-võrgu piirkonnas asuvatele Elisa ja EMT klientidele.
'Täna on 3G-valmidusega mobiiltelefone Bravocomi klientide hulgas vaid sadakond, kuid loodame, et seoses uudsete sisuteenuste ja rakenduste turuletoomisega lähitulevikus nende arv mitmekordistub,' sõnas Bravocomi juhatuse esimees Peep Põldsamm.

'Usun, et üsna pea muutub olukord mobiilside turul samasuguseks, nagu täna lairiba püsiühenduste turul, kus ilma digi-TV-ta pelgalt internetiühendust müüa polegi enam võimalik.' Põldsammi sõnul kavatseb Bravocom hoogustada nüüd ka 3G-telefonide jm terminalide müüki enda esinduste ja muude müügikanalite kaudu ning tuua turule mitmeid 3G-sisuteenuseid.

Seoses 3,5G-võrgu käivitamisega suureneb oluliselt ka Bravocomi mobiilse internetiühenduse kiirus.
Bravocom kasutab Elisa raadiovõrgu teenuseid, mistõttu katab Bravocomi 3,5G leviala täna Tallinna kesklinna, osaliselt Kristiine, Pirita ja Järve linnaosasid ning Pärnus kesklinna ja rannarajooni ala.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing