Lagastatud maja VP Marketi kinnistul läks põlema

06. juuli 2006, 15:36

Rakvere linn kutsub meedia vahendusel korrale Tallinna 9/9a ja 11 kinnistute omanikku VP Marketit, kuna ühel krundil läks lagastatud maja juba põlema.

Rakvere linnavalitsus teavitas märgukirjaga Tallinna 9/9a ja Tallinna 11 kinnistute omanikku sellest, et tema kinnistud on korrastamata, ehitised lagunenud ja lõhutud, ligipääsetavad ja ohtlikud ning põhjustavad linnakodanikele ja linnale ohtu, kuid VP Market pole senini midagi ette võtnud.

Aadressil Tallinna 9/9a toimus teisipäeva varahommikul tulekahju.

VP Marketil on ehitiste korrastamiseks, ohutuks ning kõrvalistele isikutele ligipääsmatuks muutmiseks aega 15. juulini. 'Omaniku kohustuste eiramine toob kaasa vastutuse vastavalt ehitusseadusele ja Rakvere linna ehitusmäärusele,' lubas Rakvere linnavalitsus pressiteate vahendusel.

VP Market ostis kinnistud osaühingult Arco Vara Saare Kinnistud tänavu märtsis ja juba siis oli üht kinnistul asuvat puumaja laastanud kahjutuli.

VP Marketi pressiesindaja Erki Erilaid ütles kommentaariks, et firma kavatseb krundid Rakvere linnavalitsuse määratud tähtajaks korda teha. 'Muidugi anname me endast parima,' lisas Erilaid.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing