Ülevaade tänastest ajalehtedest

06. juuli 2006, 08:44

Postimees:

Soome ja Rootsi konkurentsiametid ütlevad oma seisukoha Tallinki ja Silja Line’i ühinemise kohta tuleval nädalal, Eesti ametnikud andsid tehingule aga oma õnnistuse.
Alla 25 aasta vanuseid töökoha otsijaid on Eestis hoolimata üldisest töötuse langusest endiselt poole rohkem kui üle 25-aastaseid, sest nooruse asemel hindavad tööandjad järjest enam töökogemust.
Kultuuriministeerium kavatseb sügiseks kokku panna tegevuskava loomevaldkondades tegutsevate ettevõtete toetamiseks, mis peab andma tõuke Eesti kultuuritööstuse arengule ja kultuurisaavutuste ekspordile.

Eesti Päevaleht:

Kevadel kahelt Hollandi firmalt Eestisse tamme äkksurmaga nakatunud rododendroniistikuid tarninud K-Rautakeskot võib oodata rahatrahv.

Eesti suurim linnulihatootja Tallegg plaanib järgmisel aastal viia Lool asuva lihatööstuse üle Tabasallu, kuhu ehitatakse uus toomishoone.

Riigilt Lilleküla staadioni aktsiaid osta kavatsenud Aivar Pohlak ei esitanud eilseks tähtajaks valitsuse nõutud garantiid oma maksevõime kohta.


Järva Teataja:

Koerus tegutsev elektroonikaettevõte Jutron kavatseb juuli lõpul laiendada Paidesse tootmist, mis võib aasta lõpuks poolesajale inimesele tööd anda.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing