Ülevaade tänastest ajalehtedest

07. juuli 2006, 08:37

Eesti Päevaleht:

Tallinna botaanikaaia avamaakollektsioonide juhi Olev Abneri sõnul on hiljuti rododendronitel avastatud tamme äkksurmaks kutsutava taimede seenhaigusega seotud ohte üle võimendatud nagu linnugripigi puhul ning paanikaks pole põhjust.

Eile õhtupoolikul puhkes Kuusalu vallas asuval kaitsejõudude keskpolügoonil vahetult pärast Tapa väljaõppekeskuse lõhkamisõppuse lõppu ulatuslik tulekahju.

Postimees:

Viimastel aastatel märkimisväärselt Eesti Posti kasumit kasvatanud Peeter Raudsepp ei soostu teiseks ajaks ametisse kandideerima, sest tema sõnul on raske juhtida firmat, mille arengusse poliitikud liigselt sekkuvad.

Eesti Panga president Andres Lipstok võttis mullu oma sanatooriumiäri valdusfirmast Haapsalu HMR pool miljonit krooni dividende, selgus ettevõtte majandusaruandest.

Kolmapäeval Ida-Virumaal Kurtna maastikukaitsealal Liivjärve äärest alguse saanud metsatulekahju levis eile jõudsalt edasi. Päästjatel on suure kuivuse ja raske ligipääsetavuse tõttu suurpõlengut äärmiselt keeruline ohjeldada.

SL Õhtuleht:

Eestlaste laenubuumist pole kõrvale jäänud ka riigikogu ja valitsuse liikmed. Kokku on rahvaesindajad ja riigijuhid mitmesugusel otstarbel laenanud ligi 70 miljonit krooni.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing