Ülevaade tänastest ajalehtedest

11. juuli 2006, 08:47

Eesti Päevaleht:

Eesti Päevalehe andmeil on Ivo Nikkolo rõivakaubamärk sügi-sest Baltika oma, sest Eesti tuntumaid rõivadisainereid Ivo Nikkolo on otsustanud müüa oma firma Zik-Zak Baltikale.

Juuli algusesse planeeritud Tallinna-Tartu-Võru-Luhamaa maantee Puurmani liiklussõlme projekti tutvustav koosolek lükkus edasi, kuna AS Merko Ehitus esitas vaidlustuse riigihanke pakkumise kutse ja pakkumise kutse dokumentide peale.

Rootsi firma Tankafritt pakub kindlustust juhuks, kui internetis failide vahetamisega tegelnud inimene jääb võimudele vahele ja antakse kohtu alla.

Kuna möödunud kuul otsustas kohus peatada kuni kohtuotsuse tegemiseni Hiiul asuva Sanatooriumi pargi pansionaadihoone ehituse, saavad sinna korterid broneerinud inimesed oma raha tagasi.

Postimees:

Kõrge riigiametnik Rein Porro leiab, et keskerakondlastest majandusministeeriumi juhid kangutasid ta lennuameti asejuhi kohalt lahti isikliku vimma pärast.

Res Publica algatab Werol Tehaste pankroti korral tõenäoliselt põllumajandusminister Ester Tuiksoo umbusaldusavalduse, kui minister enne seda ise tagasi ei astu.


Valgamaalane:

Töömahu vähenemise tõttu koondab AS Valga Depoo augusti jooksul oma 90 töötajast 39.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing