Ülevaade tänastest ajalehtedest

12. juuli 2006, 08:42

Postimees:

Eile kirjutas Läti juhtiv majandusleht Diena, et Lidl on väidetavalt loobunud plaanist tuua oma kett Balti riikidesse ja koondab juba palgatud töötajaid ning jätab ametisse vaid inimesed, kes tegelevad kokkuostetud maade müügiga. Ametlikult pole Saksa firma teadet kommenteerinud.

Köögivilja kasvatamisega tegelev Kadarbiku talu peab augustiks välja vahetama oma puuviljajookide smuutide sildid, mis on viinud ostjad eksiarvamusele, nagu oleks need värskelt pressitud.

Õnnetustest ja ületöötamisest puretud Eesti mehe eluiga jääb praegu niivõrd lühikeseks, et tõotatud muretut pensionipõlve näeb vaid napilt kuus meest kümnest.

Eesti Päevaleht:

Majandusministeerium on võtnud oma südameasjaks viia ellu ärimees Rein Kilgile kuuluva Tartu Sadama kava avada Tartu ja Pihkva vahel laevaliin.

Lõuna ringkonnaprokuratuuri majandusosakonna vanemprokuröri Kaire Hänilese üleskutse ärimeestele tulla puhtsüdamlikult üles tunnistama on ajanud Tartu ärimehed ärevile, kuna teada ei ole ei täpset arvevabriku firmade nimekirja ega ka neid eilseks juba 12 inimest, kes on vahi alla võetud.

Bussijuhtide nappuse all kannatav Tallinna Autobussikoondis kärbib linna nõusolekul järgmisest nädalast 15 bussiliini mahtu.

Meie Maa:
Eile kohtusid Turu linnavalitsuse nõunik Teija Raninen, projektijuht Teemu Räisänen ja Turu sadama kapten Kari Riutta Saare maavalitsuse, AS Tallinna Sadama ja Saaremaa Laevakompanii spetsialistidega, et arutada võimalikku laevaliini avamist Turu ja Saaremaa sadama vahel.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing