Eksamikeskuse juht Janar Holm lahkub ametist

Gert D. Hankewitz 14. juuli 2006, 09:55

Täna lahkub ametist riikliku eksami- ja kvalifikatsioonikeskuse (REKK) direktor Janar Holm, kes on keskust juhtinud pisut alla kolme aasta.

Holmi sõnul oli tema senises töös kõige raskemaks ülesandeks õppekavauuendus, mis sattus tema hinnangul liialt isiklike rünnakute surve alla ja kippus vähendama ka tema motivatsiooni jätkata, kirjutab Postimees Online. 'Viimane aasta sõi palju mu jõudu ja ma ei suudaks ilma laadimata edasi minna,' põhjendas Holm oma lahkumist.

Holmi sõnul on talle tehtud ka ettepanek jätkata tööd uuel ametkohal haridus- ja teadusministeeriumis, kuid ta kujundab oma otsuse lähinädalatel puhates.

'Janar Holm on tugeva töövõimega inimene, kes on täitnud õppekavaarenduses väga vajalikku ja keerulist tasakaalustaja ning vastuolude lepitaja rolli,' ütles haridusminister Mailis Reps.

Tartu Ülikooli Õigusinstituudi magistrikraadiga lõpetanud Janar Holm on varem töötanud haridus- ja teadusministeeriumi õigusosakonna nõunikuna ja juhatajana. REKKi direktori ülesandeid hakkab täitma üldosakonna juhataja Robert Lippin.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing