Ülevaade tänastest ajalehtedest

14. juuli 2006, 08:44

Postimees:

Kuus ja pool aastat pärast suvilapõlengut sai Tallinki suuromanik Ain Hanschmidt riigikohtus lõpliku võidu kahe ehitusfirma üle. Nii Haapsalu ehitusfirma Jare kui ka Haapsalu Paekivi peavad solidaarselt maksma Hanschmidtile ja viimase abikaasale ligi 1,1 miljonit krooni.

Euroopa Komisjoni tellimusel valminud eurobaromeetri arvamusuuring kinnitab, et Eesti kodanike poolehoid Euroopa Liidule on taas ületanud 50 protsendi läve, mille põhjuseks võib pidada elujärje paranemist.

Eesti Päevaleht:

Valitsus otsustas anda Aivar Pohlakule kuni 20. juulini armuaega: siis peab ta ostma Lilleküla jalgpallistaadioni 63,17-protsendilise osaluse, mis kuulub praegu riigile.

Viimsi valla ülerahvastatus toob endaga kaasa hulga probleeme, alates joogivee nappusest ja sademevee üleujutustest ning lõpetades lasteaia- ja koolikohtade puudusega ning kinnisvarahindade langusega.

Suvitajate ja suplejate seas populaarne Lohusalu rand tervitab üleeilsest suplejaid kurjakuulutavalt eramaa eest hoiatavate siltide ning parkimiskaosega.

Pärnu Postimees:

ASil Tootsi Turvas on tänavusest plaanist üle poole juba täis. “Praegusel hetkel on ligi 60 protsenti plaanist täidetud, eelmisel aastal saime umbes pool kogusest kätte, üle-eelmisel aastal kolmandiku,” ütleb AS Tootsi Turba tegevdirektor Lauri Korkeala.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing