Ülevaade tänastest ajalehtedest

19. juuli 2006, 08:31

Eesti Päevaleht:

Tuntud ärimees ja kunstikoguja Rene Kuulmann müüs linnale 7 maatükki Pirital.

Ärimehe Hans H. Luige isa Hans Luik ning abikaasa Selle Luik, Urmas Sõõrumaa ning Aadu Luukas uurivad geotermaalse energia ehk maasoojuse baasil energia tootmise võimalikkust.

Tallinnas käivate Soome turistide hulk väheneb, kuna hotellihinnad on kõrged.

Keskkonnaministeerium kahtlustab, et Rävala 8 kinnistu eest 426 miljonit krooni pakkunud ärimehed Marcel Vichmann ja Tiit Pruuli püüavad ostust taganeda, kasutades selleks oma äripartneri Aivo Pärna abi.

Postimees:

Järgmisest aastast võib kõikjal Eestis hakata kehtima öine kuiv seadus, kui riigikogu alkoholiseaduse muudatuse heaks kiidab. Endiselt saab aga joovastavaid jooke osta baarides ja restoranides kohapeal tarbimiseks.

Kuna lisalennukit ei ole Estonian Airil kavas hankida, siis kummitavad hilinemised ja lendude ärajäämised lennukompaniid ka edaspidi. Suurtel lennufirmadel on sellisteks puhkudeks olemas tagavaralennukid.

15st Poolas Scania tehases valmistatud tuliuuest liigendbussist jõudis sel nädalal liinile 14, üks sõiduk on veel Tallinna poole teel.

Hoolimata statistikute ennustustest, et osa töölkäijatest ei ela pensionieani, eriti kui seda tõstetakse, kasvab kolmanda pensionisamba ja investeerimisteenuste kasutajate arv hoogsalt.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing