Ortopeedia Arstide erakliinik investeeris 1,5 miljonit krooni

20. juuli 2006, 13:18

Eesti viit juhtivat ortopeedi ühendav erakliinik Ortopeedia Arstid investeeris ruumide remonti ja seadmetesse 1,5 miljonit krooni, teatas kliinik.

Eraarstid kolivad järgmisest nädalast vastvalminud ruumidesse Ida-Tallinna Keskhaiglas.

ASi Ortopeedia Arstid juhatuse liikme dr Mihkel Mardna sõnul laienes kliinik uutesse ruumidesse seoses tegevusmahu kasvuga.

“Head kirurgid ja kaasaegsed seadmed võimaldavad meie erakliinikus teha operatsioone, mida teostatakse hetkel läänemaailma tippkliinikutes,” lisas Mardna. Kliiniku üheks unikaalseks valdkonnaks on endoskoopiline randmekirurgia. Vastavat diagnostikat ja ravi osutab Eestis vaid Ortopeedia Arstide erakliiniku ja Põhja-Eesti Regionaalhaigla ortopeed dr Armin Heiman. Ortopeedia Arstide erahaigla on ainus raviasutus Eestis, mis tegeleb ka karpaalkanali sündroomi endoskoopiliste operatsioonidega.

AS Ortopeedia Arstid asutati 2004. aastal. Erakliinikus töötavad igapäevaselt kõik neli tipportopeedist asutajaliiget: dr Karl-Andres Kants, eelkõige käekirurgina tuntud dr Armin Heiman, artroskoopilisele õla- ja põlvekirurgiale spetsialiseerunud dr Madis Rahu ning artroskoopia- ja sporditraumatoloogia spetsialist dr Mihkel Mardna. Lisaks töötab Ortopeedia Arstide erahaiglas professor Rein Raie, kes on üks tuntumaid lülisambakirurge Eestis ja ka välismaal.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing