Rimi: vahetame maksumärkideta kange alkoholi välja kolme kuu jooksul

20. juuli 2006, 15:21

Rimi Eesti Food vahetab tema süsteemis oleva maksumärkidega kange alkoholi maksumärkidega alkoholi vastu kolme kuu jooksul.

'Juuni alguses informeerisime hankijaid ja tootjaid Rimi sisemsistest protsessidest seoses kange alkoholi maksumärgi kasutuselevõtuga,' teatas ettevõtte suhtekorraldusjuht Mare Bakker vastuseks küsimusele, miks otsustas Rimi alkoholi väljavahetamisega kiirustada.

'Kuna nii suures süsteemis nagu Rimi oma 65 kauplusega on väljavahetamine väga aeganõudev protsess, siis kokkuleppel tootjate ja hankijatega saadame nendele juuli- ja augustikuu jooksul tagasi maksumärkideta tooted, mida me kolmekuulise üleminekuperioodi jooksul maha ei suuda müüa,' lisas Bakker. 'Septembris likvideerime maksumärkideta toodete laovarud.'

Äripäev kirjutas eile (<#vt siit=http://www.aripaev.ee/3286/uud_uudidx_328606.html>), et vaatamata üleminekuajale käivitus kohe peale jaanipäeva viinavahetusralli, mis kange alkoholi logistikas segadust tekitas. Alates 1. oktoobrist ei saa kaupused enam kammi-märgita kangeid alkohoolseid jooke müüa.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing