Sakala: Viljandi Metall arendab Reinu tee tööstusparki

20. juuli 2006, 08:25

Aktsiaselts Viljandi Metall püstitab Reinu teele oma vabriku kõrvale lao-, tootmis- ja ärihoone, mis on üks osa firma piirkonna väljaehitamise plaanidest.

Tuhanderuutmeetrisel ehitisel on lisaks kolmele funktsioonile kolm rentnikku. Selle ühte ossa tuleb Cramo tööriistalaenutus, teise sanitaartehnikafirma Saho ladu ja kauplus ning kolmanda jao saab endale Viljandi Metalli tütarfirma VMT Katus, kirjutab Sakala.

Viimati nimetatu tegutseb kaubamärgi Rannila Express all ning müüb plekk-katuseid ja -tooteid, mida hakatakse väikest viisi ka kohapeal valmistama.

Viljandi Metalli omaniku ja nõukogu esimehe Jaak Sule sõnul läheb rajatis maksma umbes viis miljonit krooni.

'Kinnisvara on oluliselt kallinenud ja isegi lihtsamat sorti tööstushoonete ruutmeetrihind on 5000—6000 krooni,' teadis Sulg.

Kõnealune ehitus on tema ütlemist mööda tavalisest siiski mõnevõrra odavam, sest seal on juba kõik kommunikatsioonid, mida niisugune hoone vajab.

Viljandi Metallil pole see esimene kord kinnisvaraarendaja rollis olla. Kolm aastat tagasi avati firma krundi teises küljes kauplus Ehitus Service, kellele rentimiseks metallifirma eraldi hoone ehitas.

'Meil on suhteliselt suur territoorium ja tahame siia ehitada, et tekiks midagi tööstuspargi taolist,' avas Jaak Sulg ettevõtte plaane. 'Kogu Reinu tee tööstuspiirkonda võiks tegelikult laiendada kuni ringteeni.'

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing