Ülevaade tänastest ajalehtedest

20. juuli 2006, 08:38

Eesti Päevaleht:

30 aastat Aidu karjääris ASi Eesti Põlevkivi teeninud hiigelekskavaator hellitusnimega Esku müüakse enampakkumisel.

Põllumehed kannatavad kestva põua tõttu suuri kahjusid üle Eesti, loomapidajatel jääb teine heinategu ilmselt tegemata ja varajase kartuli saak jääb peaaegu olematuks.

Juba järgmisest aastast plaanib riik hakata dikteerima, kui palju tuleb palka maksta siin töötavale valgevenelasest ehitajale või ukrainlasest keevitajale. Seda selleks, et nad üldse töö- ja elamisloa saaksid.

Eesti suurim taksofirma Tulika Takso tõstis laupäevast sõidualustustasu kümne krooni võrra – 45 kroonini.

Postimees:

Lennundusspetsialistid on koostöös linnuteadlastega üritanud juba aastakümneid peletada lennuväljadelt liiklusele suureks ohuks kujunenud linnuparvi, kuid raudkindlat vahendit pole leitud.

Keskerakond näitas, et mängib Riigikogu presidendikandidaadi otsingutel kaalukeele rolli, andes riigikogu aseesimehele Ene Ergmale maksimumpunktid ja jättes Toomas Hendrik Ilvese oma pingereas viimaseks, mis andis suursoosikule kokkuvõttes teise koha.

Euroopa Komisjoni energeetikavoliniku Andris Piebalgsi kabinetiülem Andris Kesteris rääkis eile Tallinnas peetud energiakonverentsil, et Baltimaade energiakompaniid võiksid olla omavahel kaablitega seotud, mille heaks näiteks pidas ta valmivat Eesti ja Soome vahelist ühendust EstLink.

Pooleteise aastaga üle 40 protsendi kasvanud kütusehinnad ei ole inimeste bensiinitarbimist vähendanud, murdepunktiks võib aga olla 16-kroonine hind, mille poole tanklad praegu jõudsalt rühivad.

Pärnu Postimees:

Oktoobris peaks plaanide kohaselt Pärnusse jõudma maagaas. See annab põhimõtteliselt tervele linnale võimaluse gaasivõrguga liituda. Algul ehitatakse torustik välja Pärnu jõe paremkaldal.

Sakala:

Aktsiaselts Viljandi Metall püstitab Reinu teele oma vabriku kõrvale lao-, tootmis- ja ärihoone, mis on üks osa firma piirkonna väljaehitamise plaanidest.

Virumaa Teataja:

Saksa kaupluseketi Lidli otsus Eestisse mitte laieneda jätab Rakvere poeta, mis end odavate hindadega reklaamis. Lidlile kuuluva krundi saatus on veel lahtine.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing