Tele2 lisas telefoniarvele 800 krooni

24. juuli 2006, 13:31

Tele2 pani ühe naise telefoniarvele ligi 800 krooni juurde, hiljem selgus, et tarkvarauuendus võis alusetu lisaarve saata ka paljudele teistele klientidele.

SLÕhtuleht kirjutab, et Elsa Saks oli sügavalt hämmeldunud, kui avastas oma mobiiliarvet lugedes, et on kasutanud mobiilinternetti tervelt 789 krooni ja 61 sendi eest.

“Mul on internetiühendus nii kodus kui ka tööl — miks ma peaksin siis lisaks sellele meeletu summa eest GPRSi tarvitama?” ütles Saks ajalehele. Ta asus tavalisest kolm-neli korda suurema arve tausta kohe uurima.

Tele2st öeldi algul, et viga see ei saa olla ning arve tuleb tasuda. Kirjalikule avaldusele ei vastatud. Kuna Saks jättis imeliku arve maksmata, lülitas Tele2 tema telefoni välja.

“Helistasin firmasse ja ütlesin, et teil pole mingit õigust mu telefoni kinni panna, kui te pole isegi mu avaldust läbi lugenud.” Seepeale lülitati naise mobiil pool tundi hiljem siiski taas sisse.

“Põhjalikul uurimisel selgus, et tegemist oli tehnilise eksitusega,” seletab Tele2 jaemüügi- ja kliendioperatsioonide direktor Kristiina Mitt vigase arve kohta. Mitt tunnistab, et firma käitus Saksaga häbiväärselt.

Naise arvest lubati laest võetud summa maha võtta ning valurahaks saab Saks telefoniga pool aastat jutti igas kuus 50 krooni eest tasuta rääkida.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing