EPL: Weroli juht Ruubel võidakse kuulutada kuriteos kahtlustatavaks

25. juuli 2006, 07:19

Eesti Päevalehe andmetel võidakse sel nädalal kuriteos kahtlustatavaks kuulutada Weroli juht Henn Ruubel.

Kahtlustus esitataks kriminaalasja raames, mille käigus uuritakse arestitud vara väidetavalt omavolilist kasutamist firmas.

Seda, kas Ruubelile esitatakse kuriteokahtlus, ei soovitud eile Lõuna ringkonnaprokuratuurist öelda. Juhtivprokurör Heili Sepp ütles, et keegi tunnistatakse kindlasti kahtlusaluseks, kuid täpsemat infot selle kohta saab neljapäeval. Enne on vaja kahtlustatav üle kuulata. Neljapäevaks on ülekuulamisele kutsutud Ruubel.

'Ei oska kommenteerida, ei tea, mida mulle ette heidetakse,' ütles Ruubel, kinnitades, et ta on ülekuulamisele kutsutud.

Karistusseadustik näeb üleskirjutatud vara hoidmise nõuete rikkumise eest ette rahalist karistust või kuni üheaastast vangistust. Juuni lõpus algatatud kriminaaluurimise raames selgitatakse ka Weroli endise raamatupidaja Kaja Pärna väidete vettpidavust.

Pärn väitis varem, nagu oleks Ruubel soovinud pankrotiohus firma raamatupidamise ilustamist, lepingute tagantjärele muutmist ja mõningate dokumentide hävitamist.

'Ametialast võltsimist ei ole hetkel alust kahtlustada,' kinnitas Sepp, lisades, et Pärna väidete uurimine siiski jätkub.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing