PM: Jostovile võis saada saatuslikuks tervis

26. juuli 2006, 07:38

Eile hommikul autoõnnetuses hukkunud Eesti Põlevkivi juhile Mati Jostovile sai tõenäoliselt saatuslikuks teda autoroolis tabanud terviserike.

Jostov on viimase napi paari kuu jooksul juba kolmas avalikkusele hästi tuntud mees, kes lahkunud on. Kuigi esialgu ei ole teada, mis eile hommikul kolmveerand seitsme paiku juhtunud autoõnnetuse põhjustas, on politsei üheks versiooniks just terviserike, kirjutab Postimees.

Selle põhjenduseks on tõsiasi, et Jostovi juhitud maastur ei põrganud kokku mõne auto või loomaga, vaid vajus pidurdamata teelt välja ning rullus üle katuse.

Lõuna ringkonnaprokuratuuri prokuröri Anneli Hinto sõnul oli auto pidurisüsteem esialgsetel andmetel korras, Jostovil aga turvavöö kinnitamata. 'Ekspertiisidega, mis peaks õnnetuse põhjused välja selgitama, läheb aega kuu kuni kaks,' lausus ta. 'Enne seda on raske õnnetuse põhjusi öelda.'

Jostovi kolleegid teadsid, et pooleteise aasta eest hakkas mees pärast arsti juures käimist tohtrite soovitusel kaalu jälgima ning tal soovitati ka oma koormust piirata. Tööd oli mitme firma nõukogus ja juhatuses istunud mehel küllaga.

Mati Jostovi ärasaatmine toimub laupäeval kell 10 Estonia kaevanduses. Muldasängitamine Põlva kalmistul.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing