PM: Tartu multikeskuse hotell valmib tuleval suvel

28. juuli 2006, 08:05

Emajõe ärikeskuse hotelli ehitus avaturu parkla kohale käib ning hoone valmib tuleva aasta juulis. Ülejäänud osa ehitust loodab Estiko alustada sügisel.

Estiko Investeeringute juht Ain Tammvere ütles, et tulevase multikeskuse vaiatööd on lõpetatud ja juba paar nädalat ehitab Linnaehitus kuuekorruselist 410kohalist hotelli. Praegu tegeleb Estiko ka multikeskuse ülejäänud osa ehituse ettevalmistamisega, kirjutab Postimees.

'Meid huvitab, et hind ja ehitustähtaeg oleksid vastuvõetavad,' lausus Tammvere. 'Kogu kompleks võiks valmida tuleva aasta jooksul, aga praegu ei saa midagi lubada. Maht on ikkagi väga suur.' Tammvere sõnul loodab Estiko sõlmida ehituslepingu septembri keskpaigaks.

Mõnelegi tartlasele on mõjunud kummastavalt varem maasse puuritud tohutute betoonvaiade väljakiskumine ja ladestamine hotelli ehitustandri servale.

Tegelikult on ära lõigatud vaid betoonvaiade ülemine osa – kõigepealt puuriti vaiad maasse, seejärel kaevati nende ümber vundamendisüvend ning lõigati siis ülemine osa vaiadest ära.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing