Ülevaade tänastest ajalehtedest

31. juuli 2006, 08:29

Eesti Päevaleht:

Keskkriminaalpolitsei esitas pärast pea poolteist aastat kestnud uurimist kriminaalkahtlustuse lennufirma Enimex ühele juhile, kes uurimise andmetel võib olla seotud ulatuslike ametialaste kuritegudega.

Mati Jostovi traagiline hukkumine sillutab Sandor Liivele teed Eesti Energia juhi kohal jätkamiseks, sest just Jostov oli tema tugevaim konkurent käimas-oleval juhikonkursil.

Leedust eelmise aasta jaanuaris Ameerika turu jaoks toodetud Ford Focuse ostnud elvalane Janar Kuus, kellele Eesti riiklik autoregistrikeskus (ARK) keeldus auto arvele võtmiseks tüübikinnitust väljastamast, sai Tallinna ringkonnakohtus õiguse.

Bussifirma GoBus on Tartu linnas ja maakonnas hädas bussijuhtide lahkumisega parematele jahimaadele ning sooviks Ida-Virumaalt ning Ukrainast töö-jõudu bussirooli tuua.

Postimees:

Uueks perioodiks eraldatava hiiglasliku eurorahaga saab nüüdisajastada pea kõik Eesti kutseõppeasutused, Valgamaa aga tahab ehitada päris uue kutsekooli eestlastele ja lätlastele.

Kuigi vee abil saadav energia ei saasta õhku ning kuulub seega rohelise energia alla, rikuvad hüdroelektrijaamad keskkonnakaitsjate sõnul loodust rohkem kui toovad kasu.

Vihmasaju ning ehitajate hooletuse tõttu said ööl vastu laupäeva kahjustada pooled Põhja-Eesti Regionaalhaigla operatsioonibloki toad ja mikrobioloogia laboratooriumi ruumid.

Kuigi üha rohkematel eestlastel on raha sõita nädalaks soojale maale, puhkab Eurostati järgi veidi üle poole eestlastest siiski kodumaal – kas sanatooriumides või teistes puhkekeskustes.

SL Õhtuleht:

Kahtlaselt järjestikku ning mitmest kohast korraga süttinud metsapõlengute tõttu alustas Põhja politseiprefektuur neljapäeval kaks kriminaalasja, et selgitada tulekahjude tekkimise asjaolusid.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing