Ülevaade tänastest ajalehtedest

03. august 2006, 08:33

Eesti Päevaleht:

Keskerakond jätkab veesogamist ja mängib Rahvaliidu ning teiste erakondadega kassi-hiirt ega kavatse oma presidendieelistust ilmselt reeta enne 14. augustit.

Majandusministeeriumi tööstusomandi apellatsioonikomisjon lükkas tagasi Elioni protesti, millega vaidlustati Elisa kaubamärgi Eestis registreerimine.

Kuusalu vallavolikogu opositsioon kaalub vallavanemale Herko Suntsile umbusalduse avaldamist, kuna leiab, et tema tegevusetuse tõttu on vald Kolgaküla rahvamaja tulekahju tõttu saanud vähemalt viis miljonit krooni kahju.

Eesti Päevalehe nõukogu valis eile lehe uueks peatoimetajaks Lea Larini.

Postimees:

Maksu- ja tolliameti töötajad avastasid lemmikloomapoest pea 300 ohustatud liikide hulka kuuluvat kivikoralli, mille sissetoomiseks puudus vajalik eriluba.

Tallinna Vesi esitas linnavalitsusele taotluse vee ja kanalisatsiooni hinna tõstmiseks uuest aastast 10,8 protsendi võrra. Veearvet suurendaks see keskmiselt 20 krooni.

SL Õhtuleht:

Linda Line’i kiirlaev Jaanika läks eile Helsingist Tallinna sõites katki ja hilines kaks ja pool tundi. Ühe reisija väitel oli laeva tehnorike juba eelmisel õhtul teada, kuid laev läks ikkagi sõitu.

Pärnu Postimees:

Pärnumaa suurima maasikaistanduse omanik Jüri Vähter Suigust on otsustanud maasikmarjade kasvatamisega lõpparve teha. Ei tasu ära, seepärast.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing