Uus filminädal toob põnevust ja romantikat

Christel Karits 04. august 2006, 00:00

Tänasest jõuab Eestis kinoekraanidele kaks uut filmi Hollywoodi tipptegijatega peaosas. "Tunnimees" peaks pinget pakkuma poliitiliste põnevusfilmide austajatele ning "Maja järve ääres" lootusetutele romantikutele.

Pingeline põnevusfilm "Tunnimees" viib vaataja salateenistuse telgitagustesse.

Peategelane Pete Garrison, keda kehastab Michael Douglas on staažikaim agent USA salateenistuses, mis on alati olnud presidendi viimaseks kaitseliiniks.

Nüüd, olles lavastatud süüdlaseks presidendivastases vandenõus, on tagaotsitavast Garrisonist saanud oma endiste kolleegide suurim luupainaja, kui ta oma ulatuslikke oskusi kasutades neil pidevalt peost libiseb, püüdes tõestada oma süütust ning leida tõelised vandenõulased.

Teistes osades Kiefer Sutherland, Eva Longoria, Kim Basinger. Lavastanud Clark Johnson. Ei soovitata alla 12aastastele.

Romantiline draama "Maja järve ääres" on uusversioon Lõuna-Korea filmist "Il Mare". Hollywoodi filmis on peaosades Sandra Bullock ja Keanu Reeves, kelle ühistööd peaks vaataja mäletama filmist "Kiirus".

Dr Kate Forester pöörab oma elus uue lehekülje, asudes tööle Chicago haiglasse. Vastu tahtmist lahkub ta kaunist majast järve ääres, jättes järgmisele üürilisele aadressi, kuhu saata edasi tema post. Ning vabandab, et värvised käpajäljed maja trepil olid seal juba enne teda. Arhitekt Alex Wyler leiab aga eest räämas maja, mida on vaja hakata ennistama.

Ta ei pööra Kate'i kirjale tähelepanu kuni päevani, mil hulkuv koer värskelt värvitud trepile käpajäljed jätab. Alex saadab Kate'ile küsimuse: mis päev täna on? Naise vastus on hämmastav. Selgub, et kuupäev on sama, aga üks neist elab aastas 2004, teine aga aastas 2006.

Otsustades pärast pikka kirjavahetust kohtuda, panevad nad proovile saatuse, sest katse kaht maailma ühendada võib tähendada teineteise kaotamist igaveseks.

Lavastas Alejandro Agresti, stsenaariumi kirjutas David Auburn, operaatoriks on "meie mees" Alar Kivilo.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 09:41
    Otsi:

    Ava täpsem otsing