Ülevaade tänastest ajalehtedest

07. august 2006, 08:35

Eesti Päevaleht:

Maksu- ja tolliamet on alustanud väärteomenetlust osaühingu Megaweb suhtes, kes korraldab netipõhist Suurt Suveloosi. Firma Megaweb juhataja kinnitab, et nende firma pole kõnealust loosi korraldanud.

Eesti konjunktuuriinstituudi andmetel on Eesti sisemajanduse kogutoodangul (SKT) tänavu omalaadne tähtpäev – Eesti taasiseseisvumisaegse tasemega võrreldes see kümnekordistub, kerkides üle 180 miljardi krooni.

Eesti turule on jõudnud täiesti uudne laenuteenus – tagatiseta kiirlaen SMSi või interneti teel, pangasaalis või laenukontoris käimata, mingisugust lepingut allkirjastamata.

Tallinna lähedal asuvate elamukruntide hinnad on viimase aastaga jõudsalt kasvanud, sest sajad pered aastas otsustavad müüa oma soodsa hinnaga ostetud linnakorteri ning ehitada linnaserva eramu.

Postimees:

Pealinna ümbruse uusasumitesse kolivad keskmisest jõukamad inimesed, kes pendeldavad iga päev Tallinnas asuva töökoha vahel. Põllule kerkinud elurajoonides pole aga koole, kauplusi ja ühistransporti ning autota elanikud jäävad isolatsiooni.

Inglise keelt mitteoskav inimene võib jäätist ostes hätta jääda, sest paljud selle maiustuse pakenditest on inglise keeles. Eestikeelse kirja leiab vaid väga väikselt jäätisepaberi tagaküljelt.

Tartu Athena maja remont pidi esialgse kava kohaselt lõppema sügiseks, aga ehitusmeeste põud venitab tähtaja tuleva aasta algusesse.

Jalaväebrigaadi praegune ülem major Raivo Lumiste on kaitseministri ja kaitseväe juhataja ühisel toel tõusmas vabatahtliku riigikaitseorganisatsiooni Kaitseliidu etteotsa, kuhu pole üle nelja kuu uut juhti leitud.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing