ÄL: Hotelliärimees Tarmo Sumberg müüs Georg Otsa spaa Arcole

09. august 2006, 07:36

Arco Vara ostis ära Saaremaal asuva spaa-hotelli hoone, selle operaatoriks jäi aga endiselt Tarmo Sumbergile ning Alta Capitalile kuuluv Legendijuhtimise AS.

'Ütleme nii, et leping on piisavalt pikaajaline,' viitas hotelliärimees Sumberg lepingu konfidentsiaalsusele. Samuti ei soostunud ta täpsustama tehingu maksumust, kirjutab Ärileht.

'Hotellil hoidsime silma pikemat aega peal ning lõpuks saime omanikega kaubale ja jõudsime tehinguni,' rõõmustas Arco Vara investeerimisdivisjoni fondijuht Kristjan Kivipalu.

Aasta tagasi loodud renditulule panustav kinnisvarafond Explorer Property Fundile jäi Eesti eliit-spaa silma eelkõige kõrge ehitus- ja teeninduskvaliteedi tõttu. 'Lisaks korralikule kinnisvarale ostsime ka operaatori võime pikaajaliselt renti maksta,' selgitas Kivipalu, miks just Saaremaal asuv spaa-hotell investoritele huvi pakkus.

Lisaks Georg Otsa spaale ostis Arco Vara kevadel kokku veel Nurmenuku Kaubanduskeskuse, TOP Spa ja logistikaobjektid Tallinnas.

Kinnisvaraärist pole eemaldunud ka Legendijuhtimise AS. Kohaliku ajalehe Saarlane andmetel plaanib Tarmo Sumberg Georg Otsa spaa taha sügisel viis korterelamut rajada. Spaa ja Kuressaare jahisadama vahelisele krundile rajatavad kokku 30 korteriga majad müüakse maha, kuid kliendil on soovi korral võimalik oma korterit hotelli kaudu välja üürida.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing