Ülevaade tänastest ajalehtedest

10. august 2006, 08:18

Eesti Päevaleht:

Keila Vikerkaare lasteaia igast pistikupesast tuleb nüüd lisaks elektrile ka internet, sest see on koht, kus Eesti Energia tütarettevõte AS Televõrk seda tehnilist võimalust esimest korda katsetab.

Eesti gaasiliit tegi rahandusministeeriumile ettepaneku vabastada vedelgaas aktsiisist, et soodustada keskkonnasõbralikuma gaasiga sõitvate autode kasutamist.

ASi Tallinna Lennujaam praeguse hinnataseme juures Iiri odavlennufirma Ryanair siia lendama ei hakka, märkis üleeile Dublinis läbirääkimistel käinud majandusministri nõunik Oleg Harlamov.

Postimees:

Maksu- ja tolliameti hinnangul võib iga kümnes tankla Eestis müüa automootorile sobimatut halva kvaliteediga diislikütust ning ennekõike pakuvad sellist kaupa väiketanklad.

Septembrikuus peab puhkuselt naasnud linlane bussisõitudeks kannatust varuma, sest Tallinna Autobussikoondisel (TAK) võib bussijuhtide nappuse tõttu tekkida raskusi tagada ühissõidukite tavapärane liiklussagedus.

Juba aasta eest Eestis jõustunud panditaara süsteem pole siiani korralikult käivitunud, sest Eesti Pandipakend ei saa oodatust suuremate taarakogustega hakkama, mistõttu on probleeme ka pakendite tagastamisega.

Kui täitunuks president Lennart Meri unistus ja riigipea valiks sel sügisel rahvas, siis võidaks Toomas Hendrik Ilves veenvalt nii Arnold Rüütlit kui ka Ene Ergmat.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing