Baltman varustab Eesti jalgpallikoondist esindusrõivastega

14. august 2006, 12:15

Eile sõlmisid AS Baltika ning Eesti Jalgpalli Liit sponsorlepingu, mille alusel järgneva kahe hooaja jooksul kannavad jalgpallurid Baltmani esindusriideid.

Jalgpallurite, treenerite ja ametnike jaoks tellitakse spetsiaalsed ülikonnad, särgid ja lipsud, mis baseeruvad Baltmani nanotehnoloogia töötlusega reisiülikondade Travel seerial.

'Eesti jalgpallurid reisivad pidevalt ringi ja jõuavad paljude riikide meediasse sageli just sellisena, nagu nad lennukilt maha astuvad või pressikonverentsil istuvad,' rääkis koondise peatreener Jelle Goes. 'Oleme tänulikud Baltmanile, kes pakkus meile abi ning on valmis riietama meie jalgpallureid stiilsetesse ja ka praktilistesse ülikondadesse.'

Baltmani brändijuhi ja disaineri Tarvo Jaansoo sõnul on iga tõsise meeste rõivabrändi unistuseks jalgpallikoondise riietamine. 'Mõistsime üksteist Jelle Goesiga poolelt sõnalt. Kätte on jõudnud aeg, et Eesti jalgpallurid näeksid välja esinduslikud ja ühtsed ka väljapool palliplatsi reisides edaspidi ülikonnas,' märkis Jaansoo.

Baltika Grupp on kiirelt kasvav rõivakaubandusettevõte, mis tegutseb Baltikumi ja Ida-Euroopa turgudel. Grupp opereerib 94 poodi, mis jagunevad Montoni, Mosaici ja Baltmani jaekettide vahel kuues riigis - Eestis, Lätis, Leedus, Poolas, Ukrainas ja Venemaal. Baltika 2005. aasta käive ulatus 681 miljoni kroonini.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing