Logitech täiustas tootesarja

Indrek Kald 15. august 2006, 00:00

Uus Logitechi kaamera edastab tootja kinnitusel kujutise kaks korda täpsemalt kui tavalised veebikaamerad. Saladus peitub tehnoloogias, mis seadistab kaamera vastavalt ümbritsevale keskkonnale.

Kui suurem osa veebikaameratest on valmistatud plastläätsedega, siis Ultra Visioni valmistamisel on kasutatud ka klaasi. Kaamera külgnuppudest avab üks video peegliakna, mis võimaldab inimesel enne videoühendust oma kujutist vaadata. Teine nupp on kiireks pildistamiseks. Ultra Vision jõuab müüki augustis.

Logitech täiustas veebikaamerate sarjas ka teisi tooteid. Keskmise hinnaklassi veebikaamera QuickCam Communicate STX juurde kuulub helisummutav teenindusprogramm, mille avamine käivitab video IM valikrakendusprogrammi (sh Skype Video) ning sulgemine muudab video hääletuks. Videoesituskaamerad QuickCam Fusion, QuickCam Sphere ja QuickCam Pro 5000 sisaldavad nüüd eelmainitud videoseadeid optimeerivat tehnoloogiat ja ka HD-video salvestamisvõimalust.

Logitechi uus ikoonipõhine liides lihtsustab nüüd ligipääsu kaameraseadetele ja funktsioonidele.

Logitech teatas uuest sülearvutile mõeldud juhtmeta laserhiirest nimega V450. Selle pehme kummist hiire töökestvus patareitoitel on kuni aasta. Lasertehnoloogia võimaldab täpset kursori liigutamist pea kõigil aluspindadel. USB mikrovastuvõtja mahub väljaspool kasutusaega hiire säilitussahtlisse. Hiir on Euroopas saadaval juulist.

Ühtlasi lisas Logitech G-seeriasse uue hiire, millel on mõlemakäeline disain. Nagu mängimiseks mõeldud hiirte G5 ja G7 mootorid, pakub ka laserhiire G3 mootor täpsust 2000 dpi. Kiire USB-liidese abil annab hiir G3 500 raportit sekundis, tavapärastel USB-hiirtel on see 60-125 raportit. Laserhiir G3 tuli USAs ja Euroopas müügile augusti alguses, Eestis maksab see 850 kr.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 10:18
    Otsi:

    Ava täpsem otsing