Ülevaade tänastest ajalehtedest

15. august 2006, 08:24

Eesti Päevaleht:

Tallinna lennujaam tugevdas seoses Suurbritannias avastatud terroriplaanidega turvameetmeid, käsipagasit reisijatelt siiski ära ei korjata.

Maksu- ja tolliameti teatel on firmad üleliigsete suhkru- jm laovarude eest maksnud riigile ligi 25 miljonit krooni trahvi.

Merko Ehituse juhtimisel valmivad sügisel Tallinnas Peterburi teed Suur-Sõjamäe tänavaga ühendav teepikendus ja 370meetrine viadukt.

Ilma kauba ja rahata jäänud inimesed üritavad tulutult Ehituspood.ee-ga ühendust saada.

Postimees:

Vaestele jääb senisest rohkem raha, riigi rahakotti täidavad praegusest enam rikkurid, Eesti sõdurid naasevad Iraagist ning Maarjamaa arstid, bussijuhid, päästeteenistujad ei pea äraelamiseks piiri taha kolima. Sellist elu lubab Keskerakonna ja Rahvaliidu eile sõlmitud koostöölepe.

Kuiv ilm ja kütusehinnad kergitavad kartuli hinda eelmise aastaga võrreldes ligi kolmandiku võrra ja asjatundjate hinnangul tuleb tänavuse talvekartuli eest välja käia kaheksa kuni kümme krooni kilost.

Liviko liköörid Vana Tallinn ja Vana Tallinn Cream ning viin ÜX Vodka korjasid hiljuti Londonis International Wine Spirit Competitioni võistlusel auhindu.

Eile uut aktsiaemissiooni alustanud Tallink on teinud poole aastaga mitu investeeringut, märkimisväärseimateks neist on Silja Line’i ost ja lähema kahe aasta jooksul kolme uue laeva soetamine.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing