Haigla palub Rüütli tugevas tervises kahtlemise pärast vabandust

16. august 2006, 13:23

Ida-Tallinna keskhaigla palub Arnold Rüütli ees vabandust, kuna kahtles presidendi tervislikes võimetes jätkata uuel ametiajal, kirjutas Postimees Online.

Haigla töötaja doktor Nurm nentis oma kirjutises tänase Postimehe arvamusküljel, et on eriarvamusel Rahvaliidu poliitikuga, kes on avalikult rääkinud meie presidendi pakatavast tervisest. 'Peale hea füüsilise tervise on väga oluline ka vaimne tervis ja siin näen ma mitut kognitiivse funktsiooni häiret,' kirjutas Nurm.

Haigla juhatuse esimehe doktor Ralf Allikvee sõnul on tegemist doktor Nurme isikliku ja hinnangulise seisukohaga, mille ta kahetsusväärselt on avaldanud haigla ja arstkonna nimel.

Kui haigla juhatuse esimees Ralf Allikvee kuulub Res Publicasse ja teised haigla juhtkonna liikmed on parteitud, siis haigla nõukogu esimees on Vilja Savisaar. Nõukokku kuuluvad veel Vilja erakonnakaaslased Merike Martinson, Jüri Ennet ja Vahur Keldrima ning rahvaliitlane Peeter Mardna.
<pilt2#fotod/Inimesed/Inimesed_R/ryytel4raul_203229.jpg#600#400#Arnold Rüütel tänavusel vabariigi aastapäeval kõnet pidamas>

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing