Ülevaade tänastest ajalehtedest

16. august 2006, 08:28

Eesti Päevaleht:

Iiri odavlennufirma Ryanairi uute liinide arendusdirektor ja asepresident kohtuvad täna majandusministeeriumi esindajatega pidamaks läbirääkimisi firma võimaliku Eestisse lendamise üle.

Aasta lõpuks valmib Otepääl Tehvandi suusakeskuse juures Eesti esimese rahvusvahelise suusaliidu normidele vastava suusahüppemäe vaateplatvorm.

Konkureerivad erakonnad võtsid põhjalikult ette Keskerakonna ja Rahvaliidu esmaspäeval avaldatud koostöölepingu, mis pälvis põhiliselt hävitavaid hinnanguid.

Ärileht:

Tiit Vähi hakkab Narva-Jõesuusse luksushotelli ehitama. Koos temaga valmistuvad kuurortlinna ehitusbuumiks kümned ettevõtjad.

Rootsi sporditarvete tootja Nordic toob oma laod Eestisse ja hakkab siin tootma.

Elustiiliklubi City Spa hakkab oktoobrist tegutsema ametiühingute majas 2000 ruutmeetril.

Postimees:

Rahvaliidu ja Keskerakonna vahelise lepingu üks punkte näeb ette koostööleppe sõlmimist Tallinnas. Kumbki erakond ei välista ka koalitsiooni moodustamist.

Finantsinspektsioon ja konkurentsiamet lubavad, et tänasest kindlustusse tungiv Hansapank, kes valitseb praegu finantsteenuste turul, ei saa oma eelisseisu kindlustuses ära kasutada.

Keskerakonna ja Rahvaliidu vahel sõlmitud koostöölepet kritiseerides avaldasid konkurentpoliitikud imestust, et kas Eesti peab nüüd NATOst välja astuma ning kuidas saab riigi president garanteerida kahe erakonna lepet.

SL Õhtuleht:

Tallinna bussijuhtide palk tõusis taas augusti algul ning see meelitab ka paljusid trollijuhte ametit vahetama. Samas luiskavad trollifirma juhid alluvatele siiamaani, et jutt bussijuhtide palgatõusust olevat lihtsalt bluff.

Virumaa Teataja:

Juuli keskpaigast saadik on pikad veokijärjekorrad Narvas tavapärased: Venemaa tolliteenistus otsib president Vladimir Putini käsul salakaupa.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing