Hansa fondid lisandusid OMX Helsingi fondide nimekirja

17. august 2006, 10:24

Kaks Hansa Investeerimisfondide A-i poolt hallatavat investeerimisfondi lisati alates augustist OMX Helsinki fondide nimekirja, teatas ettevõte.

Nimekirja lisati Hansa Kesk-Aasia Aktsiafond ja Hansa Ida-Euroopa Kinnisvara Aktsiafond. „Fondide noteerimine OMX fondinimekirjas oli Hansa Investeerimisfondide jaoks loomulik samm, kuna peame Soomet oma fondide jaoks peamiseks välisturuks. Noteerisime fondid kohe, kui saime loa alustada fondide avalikku pakkumist Soomes. Noteerimine võimaldab Soome investoritel saada mugavalt infot nii fondide tegevuse ja strateegia, kui ka igapäevase osakuhinna kohta,” kommenteeris Hansa Investeerimisfondide rahvusvahelise äri juht Paavo Põld.

Hansa Kesk-Aasia Aktsiafond ja Hansa Ida-Euroopa Kinnisvara Aktsiafondi juhtimine toetub Hansa Investeerimisfondide rohkem kui kümneaastasele investeerimiskogemusele postsotsialistlikes riikides. Hansa Investeerimisfondidel on praegu OMX Helsingi fondide nimekirjas noteeritud viis investeerimisfondi, teiste seas ka Hansa Venemaa Aktsiafond, millel on reitinguagentuur Morningstari kõrgeim, viietärnine reiting. Fond on OMX-i fondide nimekirjas viimase kolme aasta tootluse järgi viie parima fondi seas.

Hansa Investeerimisfondid haldab 18 investeerimisfondi (sealhulgas kolme kohustuslikku ja kolme vabatahtlikku kogumispensioni fondi) ja on turuliider hallatavate varade mahu poolest.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing