Ülevaade tänastest ajalehtedest

17. august 2006, 08:28

Eesti Päevaleht:

Falck avastas hiljuti seaduselünga, mis võimaldab trahvida hoovi pargitud autosid.

Tööandjate keskliit teeb viimastel nädalatel tõsiseid jõupingutusi, leidmaks poliitilist tuge Eesti-Ukraina tööjõu vahetamise lepingule, mis lubaks lihtsustatud korras tuua riiki tuhandeid Ukraina oskustöölisi ja aitaks leevendada üha süvenevat tööjõupõuda.

Ehitusettevõtjate seas levib komme kasutada ära alaealisi töötajaid, kellega lepitakse kokku makstav summa, ent töö lõppedes jäetakse lapsed kas täiesti palgata või makstakse neile ainult osa lubatust.

Nordea ja Sampo pangal on kavas seljad kokku panna ja luua Balti riikides ühine sularahaautomaatide kett, et kliendid ei peaks teiste pankade automaate kasutama, mis on kulukam.

Postimees:

USA firmalt Enstrom helikopteri tellinud keskkonnainspektsioon lükkas ostu eest käibemaksu tasumise kohustuse ameeriklastele, kes aga pole sellega nõus ning ei anna valmis kopterit eestlastele kätte.

Haigekassa nõukogu otsustas eile, et haigekassa maakondlike teenindusbüroode töö võiks lisaks postkontoritele üle võtta ka maavalitsuste sotsiaalosakonnad ja kohustas haigekassa juhatust maavalitsustega läbi rääkima.

Tartu linnavalitsust eile puistanud politsei huviorbiidis on Emajõe äärde kerkiv tornmaja, mille puhul on tekkinud kahtlus, et linnaametnikud on selle ehitamiseks andnud rohelise tee detailplaneeringust mööda vaadates.

Äsja varakindlustusse astunud Hansapank kavatseb kliente meelitada lihtsate kindlustuslepingutega ja kiire kahjuhüvitusega, kuid konkurendid ei usu, et see nii lihtsalt läheb.

Pärnu Postimees:

Rahandusministeerium pani enampakkumisele riigi 9,1protsendise osaluse Pärnu sanatooriumis Tervis.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing