Ülevaade tänastest ajalehtedest

18. august 2006, 08:23

Eesti Päevaleht:

Viinapoes saab väikseid hinnasilte lähemalt uurida teatribinokliga. Binokkel ilmus poeletile pärast tarbijakaitseameti nõuet hinnad nähtavamaks teha.

Hoolimata tänavusest heast meesaagist ei ennusta mesinikud meehinna langust.

Veel paar aastat tagasi ei pidanud pealinna prominendid paljuks sõita Tallinnast Võrru või Paidesse, et sealt endale odavaid, omapäraseid ja ka vähekantud firmarõivaid otsida. Nüüd on nn kaltsupoode jäänud vähemaks. Rõivahinnad on tõusnud ja valik pole enam see mis vanasti.

Ärimeestest isa ja poeg – Ülo ja Guido Pärnits – sepistavad koos Kanada investoritega plaani rajada Ida-Virumaale Eesti suurim tuulepark.

Postimees:

Mullu 8. novembril juhatas Hannes Astok Tartu abilinnapeana linnavalitsuse istungit, kus tema tädipoja Alar Kroodo juhitav Linnaehitus sai ehitusloa esialgu Kroodo-Toweriks nimetatud kõrghoone ehitamiseks.

Eestis uudse SMSi teel tellitava laenu pakkuja Ferratum Estonia teenus võimaldab laenu tellida ka teisele inimesele, kui on teada tema isikukood ja pangakonto number.

Eestis vaid 15 sularahaautomaati omav Sampo ja ühegi automaadita Nordea pank püstitavad lähiaastail Eestisse 100 ühist sularahaautomaati.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing