Straus & Partnerid liitus rootslastega

Liis Kängsepp 21. august 2006, 11:21

Advokaadibüroo Straus Partnerid hakkab tänasest tegutsema nime all Glimstedt Straus Partners, teatas ettevõte.

Liitumine ei too kaasa muutusi Straus Partnerite senises meeskonnas, samuti jääb büroo tegutsema oma praeguses asukohas Tallinnas.

Glimstedt Straus Partners partneri, vandeadvokaat Anu Uritami sõnul on Glimstedtiga liitumisega kaasnevad muutused eelkõige kvalitatiivsed. “Meie klientide poolt tuleneb järjest suurem nõudlus saada kvaliteetset õigusteenust ka väljaspool Eestit. Glimstedtiga liitumine loob head eeldused pakkuda ühtsetele standarditele vastavat õigusabi kõigis Balti riikides ja Skandinaaviamaades,” lausus Uritam. Glimstedti prioriteediks on oma klientide ettevõtlusalaste võimaluste suurendamine nii õiguslikus kui ärilises mastaabis, olles samal ajal usaldusväärne ning pikaajaline partner.

Advokaadibüroo Straus Partnerid asutasid 2004. aastal advokaadid Ilmar Straus, Paavo Paas, Marko Tiiman, Anu Uritam, Eero Viigimäe ja Priit Lätt. Tänaseks töötab Glimstedt Straus Partners Tallinna büroos töötab kokku 11 juristi. Büroo jätkab tegutsemist oma senistes ruumides.

1935. aastal asutatud Glimstedt on üks Rootsi ja Balti riikide juhtivaid advokaadibüroosid, mis on keskendunud äriõiguse alasele nõustamisele. Bürool on mitmeid kontoreid Rootsis, samuti kontorid Tallinnas, Riias ja Vilniuses. Glimstedti rahvusvahelise büroo kontorites töötab kokku üle 150 advokaadi.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing